پروژه نیروی هوایی

پروژه نیروی هوایی یکی از پروژه های سنگ ملک زاده می باشد که در ان سنگ مرمریت استفاده شده است .

مهندس پروژه : آقای سلیمی

چگونگه انجام پروژه نیرو هوایی توسط گروه ملک زاده :

پروژه نیروی هوایی توسط مهندس سلیمی پیاده سازی شده که در این پروژه از سنگ مرمریت ، سنگ چینی و سنگ تراورتن به منظور کاربرد در نمای داخلی استفاده شده است . لیست هر کدام از سنگ های استفاده شده در این پروژه به شرح زیر است :

سنگ مرمریت :

سنگ مرمریت یکی از پرطرفدار ترین سنگ های موجود در کارخانه سنگ ملک زاده می باشد . این سنگ که دارای تنوع رنگی بالایی می باشد بیشتر در نمای داخلی پروژه ها کاربرد دارد . سنگ مرمریت را با سنگ مرمر اشتباه نگیرید . این دو گونه کاملا با یکدیگر تفاوت دارند . از سنگ مرمریت در نقاط بارانی و طوفانی استفاده نمی شود چرا که در برابر باد و باران مقاومتی ندارد ولی این سنگ آب را جذب نمی کند . به همین منظور از سنگ مرمریت در سرویس های بهداشتی ، حمام ها و آشپزخانه ها بسیار استفاده می شود . گروه سنگ ملک زاده از این سنگ در پروژه های خود همچون پروژه نیرو هوایی استفاده کرده است .

لیست سنگ های مرمریت استفاده شده در پروژه نیروی هوایی به شرح زیر است :

برای مشاهده دیگر سنگ های مرمریت به صفحه سنگ مرمریت مراجعه نمایید .

سنگ چینی :

سنگ های چینی یکی از زیر مجموعه های سنگ مرمریت می باشد اما بدلیل تنوع بالای این سنگ باعث شده که آن را در دسته جداگانه ای قرار دهند . سنگ چینی در دسته ی سنگ های دگرگونی قرار می گیرد و به وسیله عوامل درونی و فشار و حرارت بالا به وجود آمده است . معمولا سنگ های چینی شبیه به هم بوده و دارای رنگ سفید و طوسی می باشند . معمولا از سنگ های چینی در محیط های سرد و مرطوب استفاده نمی شود و این سنگ در مکان های گرمسیر کاربردی می باشد . گروه سنگ ملک زاده از سنگ های چینی (کریستالی) در پروژه های همچون پروژه نیروی هوایی استفاده کرده است .

لیست سنگ های چینی استفاده شده در این پروژه به شرح زیر می باشد .

برای مشاهده دیگر سنگ های چینی به صفحه سنگ چینی مراجعه نمایید .

سنگ تراورتن :

سنگ های تراورتن یکی از معروف ترین گونه های سنگ ساختمانی در ایران و جهان می باشد . این سنگ از تنوع رنگی بالا و تخلخل کمی برخوردار می باشد . از سنگ تراورتن بیشتر در نمای داخلی پروژه های استفاده می شود . شما می توانید این سنگ را در پروژه های لوکس مشاهده نمایید . گروه سنگ ملک زاده از این سنگ در پروژه نیروی هوایی استفاده کرده است .

لیست سنگ های استفاده شده در این پروژه عبارتند از :
  • آتشکوه
  • حاجی آباد
  • دره بخاری
  • شکلاتی کاشان

برای مشاهده دیگر سنگ های ساختمانی به صفحه سنگ ساختمانی مراجعه نمایید .

جمع بندی :

پروژه نیرو هوایی یک پروژه مسکونی بوده که از سنگ های نام برده شده در نمای داخلی آن استفاده شده است .

سنگ های گروه ملک زاده با بیش از ۵۸ سال سابقه درخشان ، در بسیاری از پروژه های نمای داخلی و نمای خارجی کاربردی بوده است . استفاده از جدیدترین فناوری برای فرآوری و برش انواع سنگ اسلب و سنگ تایل ، یکی دیگر از امکانات این شرکت می باشد . شما می توانید با مراجعه به صفحه محصولات با دیگر سنگ های این شرکت آشنا شوید . همچنین شما می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان این شرکت ارتباط برقرار نمایید .

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید