انواع سنگ ساختمانی محبوب در ایران

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
سنگ ساختمانی محبوب را می توانید فقط در سایت سنگ ملک زاده مشاهده نمایید .

در این جا می خواهیم دررابطه با انواع سنگ ساختمانی محبوب در ایران سخن بگوییم . به طور کلی سنگ ها در کشور ایران به دو دسته تقسیم می شوند . سنگ های ایرانی و سنگ های خارجی که هر کدام دارای محبوبیت خاصی هستند اما در نهایت میان جدال این دو گونه ، سنگ های ایرانی برنده خواهند شد . با ماهمراه باشید و با انواع سنگ ساختمانی محبوب در ایران آشنا شوید .

سنگ های ساختمانی در زندگی بشر

از زمان خلقت آدم تا کنون سنگ ها بهترین گزینه به عنوان سرپناه و دفاع بوده است . و در عصر کنونی این خلقت خداوند از این قاعده مستثنی نیست . امروزه از انواع گونه های سنگ به منظور استفاده در سنگ نما استفاده می شود و کشور ها با فرهنگ های متفاوت از انواع سنگ ساختمانی به منظور تزئین ساختمان ها خود استفاده می کنند .

حال می خواهیم مهم ترین گونه های سنگ ساختمانی را نام ببریم ، این گونه ها عبارتند از :

که استفاده از هر کدام از این سنگ ها با توجه به ویژگی هایی که دارند متفاوت است . برای مثال از سنگ اسلب طبیعی برای نمای داخلی ساختمان ها استفاده می شود چرا که این سنگ هیچ گونه آلودگی و ضایعاتی را تولید نمی کند . به همین منظور استفاده از آن در نمای داخلی ساختمان بسیار توصیه می شود و این سنگ یکی از انواع سنگ ساختمانی محبوب می باشد .

شما می توانید انواع سنگ ساختمانی محبوب را با قیمتی مناسب از گروه سنگ ملک زاده خریداری نمایید .

یا ماسه سنگ ها که به علت تنوع بالا برای نمای بیرونی ساختمان ها کاربردی است . سنگ های ساختمانی دارای گونه های بیشتری هستند که ما در اینجا تنها به مهم ترین و پرکاربرد ترین آن ها اشاره کردیم .

مطالعه کنید >>> انواع سنگ ساختمانی و کاربرد آن ها

انواع سنگ ساختمانی محبوب ایرانی

کشور ایران یکی از ثروت مند ترین کشور های دنیا در حوزه استخراج سنگ می باشد . گونه های سنگ در ایران بسیار فراوان است و همین امر باعث شده که ایران رتبه ۱ را در تنوع سنگ در جهان کسب نماید . همچنین ایران از لحاظ استخراج سنگ در میان ۷ کشور اصلی و از لحاظ کیفیت سنگ جزء ۱۲ کشور اول می باشد . به همین منظور کشور ایران تقریبا یک چهارم ذخایر سنگ در جهان را تامین می کند .

حال می خواهیم درباره انواع سنگ ساختمانی محبوب در ایران سخن بگوییم . این سنگ ها عبارتند از :

شما می توانید هر یک از سنگ ها ذکر شده را در صفحه محصولات سایت سنگ ملک زاده مشاهده نمایید .

مطالعه کنید >>> صادرات سنگ ساختمانی

انواع سنگ ساختمانی محبوب خارجی

سنگ های ساختمانی در کشور های دیگر نیز استخراج می شود و هر کدام از کشور های خارجی دارای گونه های سنگ متفاوت هستند . معمولا کشور هایی همچون ترکیه ، اسپانیا ، ایتالیا و آمریکا دارای معادن بسیاری از سنگ های ساختمانی می باشند . بسیاری از این سنگ ها در کشور ایران مورد استفاده قرار می گیرد و طرفدارای بسیاری دارند .

حال می خواهیم درباره انواع سنگ ساختمانی محبوب خارجی در ایران صحبت کنیم . این سنگ ها عبارتند از :

شما می توانید هر یک از سنگ های نام برده در بالا را در گروه سنگ ملک زاده مشاهده و خریداری نمایید .

سنگ ساختمانی محبوب در گروه سنگ ملک زاده با قیمت مناسب صورت می پذیرد .

انواع سنگ ساختمانی محبوب در سنگ ملک زاده :

تمام سنگ های خارجی و ایرانی محبوب که در این مقاله منتشر کردید را می توانید از گروه سنگ ملک زاده با قیمتی مناسب خریداری نمایید . برای مشاهده انواع سنگ ساختمانی در سایت گروه سنگ ملک زاده به صفحه محصولات مراجعه نمایید و برای اطلاع بیشتر از سنگ های ساختمانی می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو


اطلاعات تماس


  • ۵۶۹۰۱۹۲۰-۲۴(۰۲۱) | ۰۹۱۲۲۱۶۸۱۲۰
  • کیلومتر ۳۵ تهران – قم ، شهرک صنعتی شمس آباد – بلوار زکریای رازی – سنبل ۵ – پلاک ۶
  • شنبه الی چهارشنبه: 7 صبح الی 7 بعدظهر

در خبرنامه سایت گروه سنگ ملک زاده عضو شوید