دیوار سنگی در اتاق نشیمن؛ ایده ها و طرح های پیشنهادی

دیوار سنگی در اتاق نشیمن؛ ایده ها و طرح های پیشنهادی

استفاده از سنگ در معماری داخلی منازل نه تنها قدیمی و دمده نشده، بلکه رفته به رفته نشان دهنده سبکی زیبا، نو، مدرن و خلاقانه در منازل است. استفاده از سنگ در معماری داخلی باعث میشود فضای داخلی خانه به سبک مدرن طراحی نشود. و حتما لازم است قبل از استفاده از این نوع دکوراسیون، ایده پردازی، تفکر و برنامه ریزی کنیم. ما با انتخاب نوع سنگ میتوانیم فضای دکوراسیون منزل را عوض کنیم. بسته به نوع سنگ میتوانیم اتاقی سنتی و روستایی، صنعتی و کلاسیک و یا حتی مدرن خلق کنیم. استفاده از دیوار سنگی در اتاق یا سالن پذیرایی قواعدی دارد که حتما باید آن را رعایت کنیم. برای مثال اگر فضای بزرگی برای اتاق یا سالن پذیرایی در اختیار نداریم، بهتر است بیش از یک یا دو دیوار سنگی استفاده نکنیم. زیرا این کار احساس کوچکی فضا را به افراد القا میکند. در ادامه قصد داریم به بیان تعدادی ایده جهت استفاده از دیوار سنگی در اتاق نشیمن بپردازیم.

این مطلب را بخوان بهترین نما سنگ…

دیوار سنگی در اتاق نشیمن

سنگ های طبیعی به دلیل داشتن روزنه و تخلخل داخل خود باعث میشوند که حرارت به سرعت منتقل شود. و همچنین باعث میشوند که با جذب صدا  باعث کاهش اکوی صدا در اتاق می شود.

طرح های سنگی برای دیوار و کف منزل بسیار مناسب است.

همچنین از سنگ های تیره روشن میتوانید پشت ال سی دی برای تزیین دیوار اتاق پذیرایی استفاده کنید.

روش دیگر جیدمان نامنظم سنگ های کنار یکدیگر در دیوار است. که در عین بی نظمی باعث خلق هماهنگی و ارائه ی خلاقیت و زیبایی میشود.

در ادامه قصد داریم چند ایده برای دیوار سنگی در اتاق نشیمن به تصویر بکشیم.

دیوار سنگی در اتاق نشیمن
دیوار سنگی در اتاق نشیمن
ایده 2 دیوار سنگی در اتاق نشیمن
ایده ۲ دیوار سنگی
 ایده 3 دیوار سنگی در اتاق نشیمن
ایده ۳ دیوار سنگی در اتاق نشیمن
 ایده4دیوار سنگی در اتاق نشیمن
ایده۴دیوار سنگی در اتاق نشیمن

جمع بندی:

در این مقاله به دیوار های نوع سنگی در نمای داخلی پرداخته شد و مطالبی راجع به معروفترین انواع آن گفته شد. اما باید بدانیم که نما های مدرن تنها به سه عنوان بالا محدود نمیشوند و به تازگی از مصالح دیگری چون: کامپوزیتی، سرامیکی، استرچ متال، بایرامیکس و … نیز استفاده میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به نماهای سنگی و مشورت با کاراشناسان ما و یا بازدید از فروشگاه سایت ملک زاده از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو


اطلاعات تماس


  • ۵۶۹۰۱۹۲۰-۲۴(۰۲۱) | ۰۹۱۲۳۹۰۴۳۷۳
  • کیلومتر ۳۵ تهران – قم ، شهرک صنعتی شمس آباد – بلوار زکریای رازی – سنبل ۵ – پلاک ۶
  • شنبه الی چهارشنبه: 7 صبح الی 7 بعدظهر

در خبرنامه سایت گروه سنگ ملک زاده عضو شوید