سخت ترین سنگ جهان

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
سخت ترین سنگ در گروه سنگ ملک زاده

در اینجا قصد داریم درباره سخت ترین سنگ جهان در گروه سنگ ملک زاده صحبت کنیم . سنگ ها، آفریده های خداوند بزرگ می باشند که از جنس سخت برخوردار بوده و در هر زمانی در زندگی انسان ها نقش اساسی داشته اند . اما هر کدام از این سنگ ها از لحاظ جنس سختی ، با یکدیگر متفاوت بوده و کاربرد هر کدام با توجه به این سختی ، متفاوت است . در ادامه با ما همراه باشید تا بعضی از این سنگ ها که در گروه سنگ ملک زاده موجود می باشد را به شما معرفی کنیم .

مطالعه کنید >>> راهنمای خرید سنگ ساختمانی

سخت ترین سنگ ایرانی :

در ابتدا می خواهیم درباره سنگ های ایرانی صحبت کنیم . چرا که سنگ های ایرانی بیش از ۵۰ درصد ظرفیت بازار جهانی را شامل می شود .

یکی از گونه های طبیعی که در ایران استخراج می شود و بسیار پرکاربرد می باشد ، سنگ مرمریت است . سنگ های مرمریت گونه ای از سنگ طبیعی است که بیش از ۷۰ درصد ظرفیت تولید این سنگ در کشور ایران می باشد .

گروه سنگ ملک زاده یکی از فروشندگان سنگ مرمریت ایرانی می باشد . این شرکت پس از استخراج سنگ مرمریت ، آن ها را به صورت اسلب و تایل برش داده و پس از آن با فرآوری مناسب و با کیفیت ، این سنگ را وارد بازار می نماید .

مطالعه کنید >>> انواع سنگ ساختمانی محبوب در ایران

سخت ترین سنگ مرمریت :

سنگ مرمریت دارای گونه های مختلفی می باشد که بعضی از این گونه ها در گروه سنگ ملک زاده موجود می باشد ، عبارتند از :

که می توان سنگ مرمریت پرشین سیلک ، سنگ مرمریت دهبید ، سنگ مرمریت مهکام را می توان به عنوان سخت ترین سنگ مرمریت در جهان دانست .

شما می توانید سخت ترین سنگ را در گروه سنگ ملک زاده مشاهده و خریداری نمایید .

مطالعه کنید >>> کاربرد سنگ مرمریت

سنگ چینی :

سنگ چینی را می توان زیر مجموعه سنگ های مرمریت دانست . به طور کلی سنگ های چینی دارای تم سفید رنگ و یا طوسی رنگ می باشند .

این سنگ ساختمانی یکی از پرکاربرد ترین سنگ های موجود برای سنگ نما داخلی ساختمان ها می باشد . در کشور ایران ، این سنگ بسیار کاربرد دارد و در نما های لوکس و لاکچری بسیار استفاده می شود .

سنگ های چینی همچون سنگ های مرمریت ، دارای تنوع بالایی بوده و کشور ایران در استخراج این سنگ دارای ظرفیت بالایی است .

سخت ترین سنگ چینی :

سنگ های چینی همچون سنگ مرمریت دارای گونه های مختلفی می باشد که برخی از این گونه ها در گروه سنگ ملک زاده موجود می باشد عبارتند از :

که می توان سنگ الیگودرز سفید ، سنگ قروه ، سنگ سایمان را در گروه سخت ترین سنگ جهان دانست .

دیگر گونه های سخت ترین سنگ ساختمانی در جهان :

همانطور که گفتیم . سنگ ها یکی از خلقت های خداوند بزرگ می باشد که همیشه در زندگی انسان ها کاربردی بوده است . یکی از کاربرد های مهم در زندگی بشر ، استفاده در صنایع ساختمانی می باشد .

به همین جهت انسان ها همیشه در پی سنگ های سخت بوده اند تا بتوانند از آن ها در خانه های خود استفاده کنند .

از جمله سنگ هایی که در نمای داخلی و نمای خارجی ساختمان ها کاربردی است . می توان به سنگ گرانیت ، سنگ تراورتن ، سنگ مرمر ، سنگ اسلب طبیعی و … می باشد . که هر کدام از این سنگ ها دارای ویژگی ها و کاربرد ها متفاوتی می باشد .

هر کدام از این گونه های سنگ ساختمانی همچون سنگ مرمریت و سنگ چینی دارای انواع مختلفی می باشند و هر کدام از این سنگ ها دارای سختی متفاوت می باشد . اما به طور کلی در میان سنگ های گفت ه شده سنگ مرمریت ، سنگ چینی ، سنگ تراورتن ، سنگ اسلب و سنگ مرمر را می توان به عنوان سخت ترین سنگ جهان دانست .

خرید سخت ترین سنگ در گروه سنگ ملک زاده

مطالعه کنید >>> لیست قیمت انواع سنگ ساختمانی

سخت ترین سنگ جهان در گروه سنگ ملک زاده :

شما می توانید ، انواع سنگ اسلب ، سنگ تایل ، سنگ مرمریت ، سنگ چینی را در صفحه محصولات گروه سنگ ملک زاده مشاهده نمایید . هر کدام از این سنگ ها ، دارای گونه های مختلفی می باشند . که شما می توانید ویژگی ها و کاربرد های هر کدام از این موارد را مطالعه نمایید . همچنین شما می توانید برای آشنایی بیشتر با انواع سنگ ساختمانی ، با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان گروه سنگ ملک زاده ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را برطرف کرده و یا محصول مورد نظر خود را سفارش دهید .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو


اطلاعات تماس


  • ۵۶۹۰۱۹۲۰-۲۴(۰۲۱) | ۰۹۱۲۲۱۶۸۱۲۰
  • کیلومتر ۳۵ تهران – قم ، شهرک صنعتی شمس آباد – بلوار زکریای رازی – سنبل ۵ – پلاک ۶
  • شنبه الی چهارشنبه: 7 صبح الی 7 بعدظهر

در خبرنامه سایت گروه سنگ ملک زاده عضو شوید