سخت ترین سنگ جهان

سخت ترین سنگ در گروه سنگ ملک زاده

در اینجا قصد داریم درباره سخت ترین سنگ جهان در گروه سنگ ملک زاده صحبت کنیم . سنگ ها، آفریده های خداوند بزرگ می باشند که از جنس سخت برخوردار بوده و در هر زمانی در زندگی انسان ها نقش اساسی داشته اند . اما هر کدام از این سنگ ها از لحاظ جنس سختی ، با یکدیگر متفاوت بوده و کاربرد هر کدام با توجه به این سختی ، متفاوت است . در ادامه با ما همراه باشید تا بعضی از این سنگ ها که در گروه سنگ ملک زاده موجود می باشد را به شما معرفی کنیم .

مطالعه کنید >>> راهنمای خرید سنگ ساختمانی

سخت ترین سنگ ایرانی :

در ابتدا می خواهیم درباره سنگ های ایرانی صحبت کنیم . چرا که سنگ های ایرانی بیش از ۵۰ درصد ظرفیت بازار جهانی را شامل می شود .

یکی از گونه های طبیعی که در ایران استخراج می شود و بسیار پرکاربرد می باشد ، سنگ مرمریت است . سنگ های مرمریت گونه ای از سنگ طبیعی است که بیش از ۷۰ درصد ظرفیت تولید این سنگ در کشور ایران می باشد .

گروه سنگ ملک زاده یکی از فروشندگان سنگ مرمریت ایرانی می باشد . این شرکت پس از استخراج سنگ مرمریت ، آن ها را به صورت اسلب و تایل برش داده و پس از آن با فرآوری مناسب و با کیفیت ، این سنگ را وارد بازار می نماید .

مطالعه کنید >>> انواع سنگ ساختمانی محبوب در ایران

سخت ترین سنگ مرمریت :

سنگ مرمریت دارای گونه های مختلفی می باشد که بعضی از این گونه ها در گروه سنگ ملک زاده موجود می باشد ، عبارتند از :

که می توان سنگ مرمریت پرشین سیلک ، سنگ مرمریت دهبید ، سنگ مرمریت مهکام را می توان به عنوان سخت ترین سنگ مرمریت در جهان دانست .

شما می توانید سخت ترین سنگ را در گروه سنگ ملک زاده مشاهده و خریداری نمایید .

مطالعه کنید >>> کاربرد سنگ مرمریت

سنگ چینی :

سنگ چینی را می توان زیر مجموعه سنگ های مرمریت دانست . به طور کلی سنگ های چینی دارای تم سفید رنگ و یا طوسی رنگ می باشند .

این سنگ ساختمانی یکی از پرکاربرد ترین سنگ های موجود برای سنگ نما داخلی ساختمان ها می باشد . در کشور ایران ، این سنگ بسیار کاربرد دارد و در نما های لوکس و لاکچری بسیار استفاده می شود .

سنگ های چینی همچون سنگ های مرمریت ، دارای تنوع بالایی بوده و کشور ایران در استخراج این سنگ دارای ظرفیت بالایی است .

سخت ترین سنگ چینی :

سنگ های چینی همچون سنگ مرمریت دارای گونه های مختلفی می باشد که برخی از این گونه ها در گروه سنگ ملک زاده موجود می باشد عبارتند از :

که می توان سنگ الیگودرز سفید ، سنگ قروه ، سنگ سایمان را در گروه سخت ترین سنگ جهان دانست .

دیگر گونه های سخت ترین سنگ ساختمانی در جهان :

همانطور که گفتیم . سنگ ها یکی از خلقت های خداوند بزرگ می باشد که همیشه در زندگی انسان ها کاربردی بوده است . یکی از کاربرد های مهم در زندگی بشر ، استفاده در صنایع ساختمانی می باشد .

به همین جهت انسان ها همیشه در پی سنگ های سخت بوده اند تا بتوانند از آن ها در خانه های خود استفاده کنند .

از جمله سنگ هایی که در نمای داخلی و نمای خارجی ساختمان ها کاربردی است . می توان به سنگ گرانیت ، سنگ تراورتن ، سنگ مرمر ، سنگ اسلب طبیعی و … می باشد . که هر کدام از این سنگ ها دارای ویژگی ها و کاربرد ها متفاوتی می باشد .

هر کدام از این گونه های سنگ ساختمانی همچون سنگ مرمریت و سنگ چینی دارای انواع مختلفی می باشند و هر کدام از این سنگ ها دارای سختی متفاوت می باشد . اما به طور کلی در میان سنگ های گفت ه شده سنگ مرمریت ، سنگ چینی ، سنگ تراورتن ، سنگ اسلب و سنگ مرمر را می توان به عنوان سخت ترین سنگ جهان دانست .

خرید سخت ترین سنگ در گروه سنگ ملک زاده

مطالعه کنید >>> لیست قیمت انواع سنگ ساختمانی

سخت ترین سنگ جهان در گروه سنگ ملک زاده :

شما می توانید ، انواع سنگ اسلب ، سنگ تایل ، سنگ مرمریت ، سنگ چینی را در صفحه محصولات گروه سنگ ملک زاده مشاهده نمایید . هر کدام از این سنگ ها ، دارای گونه های مختلفی می باشند . که شما می توانید ویژگی ها و کاربرد های هر کدام از این موارد را مطالعه نمایید . همچنین شما می توانید برای آشنایی بیشتر با انواع سنگ ساختمانی ، با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان گروه سنگ ملک زاده ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را برطرف کرده و یا محصول مورد نظر خود را سفارش دهید .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو


اطلاعات تماس


  • ۵۶۹۰۱۹۲۰-۲۴(۰۲۱) | ۰۹۱۲۳۹۰۴۳۷۳
  • کیلومتر ۳۵ تهران – قم ، شهرک صنعتی شمس آباد – بلوار زکریای رازی – سنبل ۵ – پلاک ۶
  • شنبه الی چهارشنبه: 7 صبح الی 7 بعدظهر

در خبرنامه سایت گروه سنگ ملک زاده عضو شوید