سنگ اسلب ایرانی

سنگ اسلب ایرانی

همانطور که می دانید سنگ اسلب یکی از پرطرفدار ترین سنگ های موجود در کشور ایران می باشد . سنگ اسلب ایرانی علاوه بر آن که در کشور ایران ، خواهان و طرفدار بسیاری دارد ، درکشور های خاورمیانه و دیگر کشور های جهان نیز پرطرفدار می باشد . در ادامه می خواهیم انواع سنگ اسلب ایرانی را به شما معرفی کنیم .

مطالعه کنید >>> سنگ اسلب چیست ؟

انواع سنگ اسلب ایرانی :

قبل از آنکه شما را با سنگ اسلب و انواع آن آشنا کنیم ، بهتر است سنگ اسلب را به شما معرفی کنیم .

سنگ اسلب چیست و چه کاربردی دارد ؟

در واقع اسلب ، نوعی برش سنگ می باشد . واژه لاتین slab به معنای لایه لایه است . چرا که سنگ های اسلب پس از آنکه به صورت کوپ یا خام از معادن استخراج می شوند ، به وسیله دستگاه های برشی همچون وایرکات که به صورت اره های بزرگ رفت و برگشتی عمل می کنند به صورت لایه لایه در اندازه های بزرگ برش داده می شوند .

مطالعه کنید >>> انواع سنگ ساختمانی و کاربرد آن ها

سنگ اسلب ایرانی

پس از برش ، سنگ به وسیله صیقل ، دوربری ، اپوکسی و … فرآوری شده و پس از آن ، آماده ورود به بازار می شود . لازم به یاد آوریست که تنها سنگ طبیعی به صورت اسلب ، برش و فرآوری داده می شود .

حال که با سنگ اسلب آشنا شدید ، وقت آن است که انواع سنگ اسلب ایرانی را به شما معرفی کنیم .

سنگ های اسلب ایرانی :

ایران یکی از کشور هایی در دنیا می باشد که از ظرفیت بالایی در استخراج انواع سنگ طبیعی برخوردار می باشد . اما کمتر کارخانه و یا شرکتی را پیدا می کنید که سنگ های طبیعی را به صورت اسلب برش و فرآوری کنند . گروه سنگ ملک زاده یکی از شرکت هایی می باشد که توانایی برش و فرآوری انواع سنگ طبیعی را دارا می باشد . انواع سنگ طبیعی که به صورت اسلب فرآوری و برش داده می شوند عبارتند از :

مطالعه کنید >>> قیمت سنگ اسلب و عوامل موثر بر آن

مطالعه کنید >>> صادرات سنگ ساختمانی

سنگ مرمریت و سنگ چینی بیشترین ظرفیت معادن سنگ در ایران را دارا می باشند . در گروه سنگ ملک زاده بیشترین سنگ مرمریت و سنگ چینی فروش رفته عبارتند از :

شما می توانید برای مشاهده دیگر سنگ های ساختمانی به صفحه محصولات مراجعه نمایید . همچنین برای مشاهده انواع سنگ اسلب در گروه سنگ ملک زاده بر روی کلمه ” سنگ اسلب ” کلیک کنید .

سنگ اسلب ایرانی

قیمت سنگ اسلب ایرانی :

قیمت گذاری بر روی انواع سنگ ساختمانی ، به عوامل مختلفی وابسته است . برای سنگ اسلب نیز ، این قضیه مستثنی نیست . امروز بدلیل وجود موارد مختلف قیمت سنگ ها مدام در حال تغییر می باشد . اما در حالت کلی هر سنگ با توجه به معیار هایی قیمت گذاری می شود که این معیار ها عبارتند از :

 • ابعاد سنگ
 • نوع برش سنگ
 • ضخامت سنگ
 • نوع فرآوری سنگ (نوع ساب و صیقل ، نوع دوربری ، نوع متریال استفاده شده ، نوع اپوکسی )
 • بوک مچ و فورمچ بودن سنگ اسلب
 • حمل و نقل سنگ
 • سادگی در طرح سنگ ها بر روی قیمت تاثییر گذار است
 • نوسانات بازار ارز
 • و…

مطالعه کنید >>> لیست قیمت انواع سنگ ساختمانی

تمام این عوامل و معیار ها بر روی قیمت نهایی سنگ موثرند . برای آشنایی بیشتر با قیمت گذاری بر روی سنگ ، همین حالا با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

فروش سنگ اسلب ایرانی :

همانطور که گفتیم ، هر شرکتی در ایران سنگ های طبیعی را به صورت اسلب ، فرآوری و برش نمی دهد . کارخانجات گروه سنگ ملک زاده یکی از شرکت هایی می باشد که علم و تکنولوژی فناوری اسلب را دارد . شما می توانید برای مشاهده محصولات این شرکت و یا مشاهده محصولات اسلب بر روی دکمه های زیر کلیک کنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با سنگ اسلب ایرانی می توانید همین حالا از طریق صفحه تماس با ما ، با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو


اطلاعات تماس


 • ۵۶۹۰۱۹۲۰-۲۴(۰۲۱) | ۰۹۱۲۳۹۰۴۳۷۳
 • کیلومتر ۳۵ تهران – قم ، شهرک صنعتی شمس آباد – بلوار زکریای رازی – سنبل ۵ – پلاک ۶
 • شنبه الی چهارشنبه: 7 صبح الی 7 بعدظهر

در خبرنامه سایت گروه سنگ ملک زاده عضو شوید