دکوراسیون پاییزه را با این ایده ها تجربه کنید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
دکوراسیون پاییزه را با این ایده ها تجربه کنید

درعصر حاضر با تغییر سبک زندگی، دکوراسیون به یکی از دغدغه های زندگی ما انسان ها تبدیل شده است. و این کلمه هر روز در جاهای مختلف به گوش ما می خورد. و هرروز ایده های جدیدی به این حوزه اضافه می شود. امروز می خواهیم درباره دکوراسیون پاییزه صحبت کنیم و چند ایده جذاب را باهم بررسی کنیم. چون همان طور که با تغییر فصول دنیا تغییر حالت می دهد. و مارا از یکنواختی نجات می دهد پس ما هم باید از این قانون طبیعت الهام گرفته، و اقدام به تغییر ظاهر خانه خود بزنیم. پس ما با همراه باشید. تا ایده های جذاب را از دست ندهید.

بیشتر بخوانید:مقایسه سنگ مشکی ماکو و لاشترچرمی

دکوراسیون پاییزه را با این ایده ها تجربه کنید
دکوراسیون پاییزه را با این ایده ها تجربه کنید

ورود رنگ های پاییزی به دکوراسیون

به عنوان یکی از اولین کارهایی که می توان انجام داد. و شاید از ساده ترین کارها باشد. تغییر رنگ در وسایل خانه است. رنگ ها یکی از فوق العاده ترین عناصر جهان هستند. که تاثیر بی نظیر و مستقیمی بر روحیه انسان دارند. از میان این عناصر زیبا می توان به رنگ های پاییزی مثل نارنجی ، زرد و زرشکی اشاره کرد. که همان طور که به فصل پاییز زیبایی می بخشند. به خانه های ما نیز زییایی را به ارمغان می آورند.

ورود رنگ های پاییزی به دکوراسیون
ورود رنگ های پاییزی به دکوراسیون

تجربه دکوراسیون با عناصر پاییزه

شما وقتی نام پاییز را می شنوید. یاد چه چیزمی افتید؟ یکی از پیشنهاد هایی که می تواند دکوراسیون خانه را دگرگون کند. آوردن عناصر پاییزی به خانه است. که حسی زیبایی را به همراه خود دارد. و می تواند هویتی پاییزی به خانه شما ببخشد. از این عناصر می توان به خوراکی هایی مانند کدو حلوایی ، انار و میوه های پاییزی دیگر اشاره کرد. و هم چنین برگ های پاییزی که از مهم ترین نشانه ی فصل پاییز است. همه این ها به علاوه وسایل گرمایشی مانند پارچه های پشمی و انواع بافت ها می تواند دکوراسیون پاییزی را به ارمغان بیاورد. و چیدن درست آن ها معجزه ای شگفت انگیزی را به همراه دارد.

تجربه دکوراسیون با عناصر پاییزه
تجربه دکوراسیون با عناصر پاییزه

اتاق خواب با رنگ و بوی پاییزه

یکی از قسمت های خانه که شاید دیگران آن را نبینند. ولی خیلی مهم در روحیه و دکوراسیون خانه است. اتاق خواب می باشد. ما می توانیم با بهره گیری از رنگ های پاییزی در وسایل اتاق خواب مانند رو تختی ها،بالش و پتوها آنجا را به مکانی دلچسب و راحت تبدیل کنیم به عنوان نمونه می توانیم از رنگ های نارنجی و قرمز و پارچه های پشمی و گرم استفاده کنیم .

اتاق خواب با رنگ و بوی پاییزه
اتاق خواب با رنگ و بوی پاییزه

کرسی گرم  و سنتی

امروزه در اندک خانه هایی شاهد کرسی هستیم. این وسیله ساده روزگاری مهم ترین وسیله گرمایشی خانه ها بود. و از خاطره سازترین وسایل تاریخ به شمار می آید. چرا که در فصل پاییز و زمستان مرکز خانه بود. و اعضای خانواده هرشب دور آن جمع می شدند. و همه  دورهمی ها و شب نشینی های فصل سرد حول این چهار گوش زیبا اتفاق می افتاد. اضافه کردن کرسی به دکور خانه های امروزی می تواند علاوه بر زیبایی آن نوستالژیک باشد. و خیلی ها را به گذشته های دور خود ببرد. که حسی وصف ناشدنی است.  و می تواند هرکسی را مدهوش دکوراسیون خانه ما بکند. حتی بچه ها که برایشان کرسی تازگی داشته و باعث تجربه کردن خاطرات بزرگتر هایشان می شود.

کرسی گرم  و سنتی
کرسی گرم  و سنتی

وعلاوه بر این ها پیشنهاد بسیار خوبی برای عاشقان دکور سنتی هستند می باشد چرا که همین وسیله ساده به تنهایی دکور خانه را به دکوری سنتی تغییر می دهد.

گیاهان پاییزی بارنگ های دلنشین

واما از دیگر کارهایی که می توانیم انجام دهیم. تا به خانه خود ظاهری پاییزه ببخشیم. استفاده از گیاهان پاییزی در همه جای خانه است. از جمله این گیاهان که پیشنهاد میکنیم. از آنها استفاده کنید برگ ها ی خشک شده درختان و از همه مهم تر ساقه های گندم است. که می توانید آن هارا با سلیقه باب میل خودتان در گوشه و کنار و حتی روی میز های خانه خود بگذارید.

گیاهان پاییزی بارنگ های دلنشین
گیاهان پاییزی بارنگ های دلنشین

و اما در آخر

همان طور که می دانید امروزه دکوراسیون خانه ها و حتی محل کار برای انسان ها به یک دغدغه مهمی تبدیل شده است. و هرروز فکر ها را درگیر خود می کند. ما سعی داشتیم تا با ارائه چند ایده مناسب شمارا راهنمایی کنیم. تا با دکوری پابیزه به استقبال فصل زیبای پاییز بروید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو


اطلاعات تماس


  • ۵۶۹۰۱۹۲۰-۲۴(۰۲۱) | ۰۹۱۲۲۱۶۸۱۲۰
  • کیلومتر ۳۵ تهران – قم ، شهرک صنعتی شمس آباد – بلوار زکریای رازی – سنبل ۵ – پلاک ۶
  • شنبه الی چهارشنبه: 7 صبح الی 7 بعدظهر

در خبرنامه سایت گروه سنگ ملک زاده عضو شوید