معرفی انواع سنگ گرانیت خارجی

مقایسه سنگ گرانیت و سنگ تراورتن، انواع سنگ گرانیت خارجی

سنگ گرانیت یکی از محبوب ترین سنگ هایی است که برای کانتر و سایر سطوح استفاده می شود. این ماده جذابی است که نگهداری آن آسان و بسیار بادوام است. گرانیت همچنین یک انتخاب عالی برای محوطه سازی در فضای باز است زیرا در برابر آب و هوا مقاوم است و می تواند دمای شدید را تحمل کند.

در حالی که ایران تامین کننده عمده سنگ گرانیت است، بسیاری از کشورهای دیگر نیز سنگ های گرانیتی با کیفیت بالا تولید می کنند. در این مقاله به برخی از سنگ های گرانیت غیر ایرانی موجود در بازار می پردازیم.

معرفی سنگ های گرانیت خارجی :

انواع سنگ گرانیت خارجی (برزیل)

برزیل یکی از تولیدکنندگان پیشرو سنگ گرانیت در جهان است. سنگ گرانیت برزیلی به دلیل رنگ‌ها و نقش‌های زیبای خود شهرت دارد و آن را به گزینه‌ای ایده‌آل برای میز و کف‌ها تبدیل می‌کند. این کشور طیف گسترده ای از رنگ ها و الگوها از جمله سیاه، سفید، خاکستری، بژ، صورتی، بنفش، زرد و سبز را ارائه می دهد.

انواع سنگ گرانیت خارجی ، مقایسه سنگ گرانیت با سنگ مرمریت

گرانیت برزیلی معمولاً دارای ساختار دانه ای متوسط ​​تا درشت است که در برخی از انواع آن رگه هایی وجود دارد. همچنین دارای مقاومت حرارتی عالی است و برای کاربردهای داخلی و خارجی مناسب است.

سنگ گرانیت هندی

هند یکی دیگر از تولیدکنندگان عمده سنگ های گرانیتی است. گرانیت های هندی در رنگ های متنوعی از رنگ های روشن تا تیره مانند سیاه، خاکستری، قهوه ای و قرمز وجود دارند. گرانیت‌های هندی معمولاً دارای ساختار دانه‌ای متوسط ​​تا ریز هستند که در برخی از گونه‌های آن رگه‌هایی وجود دارد.

آنها به دلیل دوام و مقاومت در برابر هوازدگی یا محو شدن در طول زمان به دلیل میزان جذب آب کم خود شناخته شده اند. گرانیت های هندی به دلیل زیبایی و مقرون به صرفه بودن اغلب برای کانترها و همچنین کاربردهای کف استفاده می شوند.

سنگ گرانیت چینی

چین یکی دیگر از تولیدکنندگان پیشرو در سنگ های گرانیت غیر ایرانی است که کیفیتی استثنایی را با قیمتی مقرون به صرفه ارائه می دهد. گرانیت‌های چینی در رنگ‌های متنوعی از سایه‌های روشن تا تیره مانند سیاه، خاکستری، قهوه‌ای و قرمز و همچنین رنگ‌های عجیب‌تری مانند رنگ‌های سبز یا آبی-خاکستری با رنگ‌های گهگاهی در انواع خاصی وجود دارند.

گرانیت‌های چینی معمولاً دارای دانه‌های متوسط ​​تا درشت با مقاومت حرارتی خوب هستند که آن‌ها را برای کاربردهای داخلی و خارجی از جمله میزها یا پروژه‌های کف‌سازی مناسب می‌کند.

سنگ گرانیت آفریقایی

آفریقای جنوبی تعدادی سنگ گرانیت غیر ایرانی بسیار منحصر به فرد تولید می کند که زیبایی استثنایی را با قیمتی مقرون به صرفه ارائه می دهد. گرانیت‌های آفریقای جنوبی در رنگ‌های متنوعی از سایه‌های روشن تا تیره مانند سیاه، خاکستری، قهوه‌ای و قرمز و همچنین رنگ‌های عجیب‌تری مانند رنگ‌های نارنجی یا زرد با رنگ‌های گهگاهی در انواع خاصی وجود دارند.

تفاوت-سنگ-گرانیت-ایرانی-و-سنگ-گرانیت-خارجی ، انواع سنگ گرانیت خارجی

گرانیت های آفریقای جنوبی معمولاً دارای ساختار دانه متوسط ​​تا درشت با مقاومت حرارتی خوب هستند و به دلیل مقرون به صرفه بودن در مقایسه با سایر انواع مصالح سنگی موجود در بازار امروزی، آنها را برای کاربردهای داخلی یا خارجی از جمله میزها یا پروژه های کف سازی مناسب می کند.

سنگ گرانیت کانادایی

کانادا تعدادی سنگ گرانیت غیر ایرانی خیره کننده تولید می کند که کیفیت فوق العاده ای را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهد. گرانیت‌های کانادایی در رنگ‌های متنوعی از رنگ‌های روشن تا تیره مانند سیاه، خاکستری، قهوه‌ای، بژ، صورتی، بنفش، زرد، سبز، آبی-خاکستری با رنگ‌های گهگاهی در انواع خاصی وجود دارند.

بهترین سنگ گرانیت ، انواع سنگ گرانیت خارجی

گرانیت های کانادایی معمولاً دارای ساختار دانه متوسط ​​تا ریز با مقاومت حرارتی خوب هستند و به دلیل مقرون به صرفه بودن در مقایسه با سایر انواع مصالح سنگی موجود در بازار امروزی، آنها را برای کاربردهای داخلی یا خارجی از جمله میزها یا پروژه های کف سازی مناسب می کند.

سنگ گرانیت آمریکایی

ایالات متحده برخی از سنگ های گرانیت غیر ایرانی خیره کننده را تولید می کند که کیفیت فوق العاده ای را با قیمت مقرون به صرفه نیز ارائه می دهند. گرانیت‌های آمریکایی در رنگ‌های متنوعی از سایه‌های روشن تا تیره مانند سیاه، خاکستری، قهوه‌ای، بژ، صورتی، بنفش، زرد، سبز، آبی خاکستری با رنگ‌های گهگاهی در انواع خاصی وجود دارند.

گرانیت های آمریکایی معمولاً دارای ساختار دانه ای متوسط ​​تا ریز با مقاومت حرارتی خوب هستند و به دلیل مقرون به صرفه بودن در مقایسه با سایر انواع مصالح سنگی موجود در بازار امروزی، آنها را برای کاربردهای داخلی یا خارجی از جمله میزها یا پروژه های کف سازی مناسب می کند.

خرید سنگ گرانیت

در پایان منابع مختلفی در سرتاسر دنیا وجود دارد که می توانید سنگ های گرانیت غیر ایرانی با کیفیت بالا را با قیمت های رقابتی بسته به نیاز خود پیدا کنید. چه به دنبال سطوح بادوام روی میز باشید و چه ویژگی های محوطه سازی جذاب، این گزینه ها می توانند بدون افت کیفیت، ارزش زیادی برای شما فراهم کنند.

با گزینه های بسیار زیادی که در دسترس است، باید بتوانید چیزی را پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده کند و در عین حال در بودجه خود باقی بمانید!

همچنین شما می توانید برای آشنایی بیشتر با انواع سنگ های مرمریت ، اسلب ، چینی و … همین حالا به صفحه محصولات مراجعه نمایید. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با شرکت ملک زاده ، به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو


اطلاعات تماس


  • ۵۶۹۰۱۹۲۰-۲۴(۰۲۱) | ۰۹۱۲۳۹۰۴۳۷۳
  • کیلومتر ۳۵ تهران – قم ، شهرک صنعتی شمس آباد – بلوار زکریای رازی – سنبل ۵ – پلاک ۶
  • شنبه الی چهارشنبه: 7 صبح الی 7 بعدظهر

در خبرنامه سایت گروه سنگ ملک زاده عضو شوید