انواع سنگ پورترو در شرکت ملک زاده

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
انواع سنگ پورترو در شرکت ملک زاده

سنگ اسلب مرمریت پورترو

سنگ اسلب مرمریت پورترو جزء دسته سنگ های پرطرفدار در ایران می باشد. این سنگ اسلب را جزء دسته سنگ های لوکس در نظر می گیرند و در فضاهای لاکچری از آن استفاده می شود . قالب این سنگ به صورت تمام مشکی بوده که در آن رگه های عسلی بکار رفته است.

سنگ مرمریت پورترو معمولا در دو نوع اسلب و تایل فرآوری می شود. که گروه سنگ ملک زاده، این سنگ را هم به صورت تایل و هم بصورت اسلب فرآوری می نماید . از این سنگ استفاده های فرآوانی می شود. همچنین این سنگ، یکی از سنگ هایی که در برابر آب مقاومت می کند.

سنگ اسلب پورترو
سنگ اسلب پورترو

ویژگی های این سنگ

همانطور که اشاره کردیم، با توجه به آنکه این سنگ در دو نوع اسلب و تایل وجود دارد . نوع فرآوری آن نیز به دو قسمت سابیده و چرمی می باشد. این سنگ شباهت بسیاری به سنگ گلدن بلک دارد. این سنگ دارای تم مشکی رنگ با رگه های طلایی می باشد.

از این سنگ در دکوراسیون داخلی استفاده می شود. به همین علت زیبایی بینظیری را در فضا های داخلی ایجاد می نماید . یکی از ویژگی ها و جذابیت های سنگ اسلب پورترو در آن است که شما می توانید از آن در ساخت اجسام سنگی همچون میز ، گلدان و … نیز استفاده نمایید.

یکی از ویژگی های سنگ پورترو، مقاومت آن در برابر فشار بالای آب و جذب پایین آب می باشد. به همین جهت است که از این سنگ در حمام ها و سرویس های بهداشتی بسیار استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: آشنایی با سنگ مرمریت گلدن بلک کاشان

کاربرد سنگ مرمریت پورترو

از این سنگ، همچون سنگ اسلب الیگودرز در دکوراسیون های داخلی بسیار استفاده می شود . از سنگ مرمریت پورترو برای فضاهای داخلی بسیار پرکاربرد می باشد و شما می توانید نظاره گر این سنگ در فضا هایی همچون سرویس های بهداشتی ، لابی ها و دکوراسیون های داخلی همچون :

کاربرد سنگ مرمریت پورترو
 • سنگ فرش مجتمع های اداری
 • میز و کانتر آشپزخانه
 • دیوارلابی و فضا های داخلی
 • توالت و سرویس های بهداشتی
 • اجسام سنگی (گلدان ، میز و … )

گروه سنگ ملک زاده، این سنگ را در این مجموعه به دوشیوه اسلب و تایل فرآوری می نماید . این سنگ در مجموعه سنگ ملک زاده بسیار پرفروش می باشد. این مجموعه از این سنگ در بسیاری از پروژ های نمای داخلی استفاده کرده است.

قیمت سنگ اسلب پورترو

قیمت این سنگ در برابر سنگ های دیگر بیشتر می باشد، چون این سنگ در فضا های لوکس استفاده می شود. این سنگ مرمریت همچون سنگ اسلب الیگودرز ، سنگ پرشین سیلک ، سنگ ازنا ، سنگ امپرادور ترکیه و … به عوامل مختلفی وابسته است . که این عوامل به شرح زیر می باشد .

 • ضخامت بر روی قیمت سنگ تاثیر گذار است .
 • هر چه رنگ سنگ به صورت یکنواخت و یکدست باشد آنگاه قیمت آن بیشتر می باشد .
 • هر چه سنگ کم فسیل و کم رگه باشد قیمت آن بالاتر است .
 • هر جه ابعاد بیشتر شود آنگاه قیمت سنگ بیشتر می شود .
 • برش دهی و کیفیت فرآوری سنگ اسلب پورترو از نظر ساب و رزین بر روی قیمت آن تاثییر گذار است.

معدن سنگ مرمریت پورترو

سنگ اسلب مرمریت پورترو یکی از سنگ هایی می باشد که هم در خارج از کشور و هم در ایران استخراج می شود. معادن این سنگ در ایران در استان یزد واقع است و نمونه های خارجی آن در کشور های ایتالیا و پاکستان استخراح می شود.

سخن پایانی

 همان طور که در این مقاله گفته شد، سنگ اسلب مرمریت پورترو جزء دسته سنگ های پرطرفدار در ایران می باشد . این سنگ دارای تم مشکی رنگ با رگه های طلایی می باشد. این سنگ اسلب را جزء دسته سنگ های لوکس در نظر می گیرند و در فضاهای لاکچری از آن استفاده می شود.

اگر شما به دکوراسیون داخلی تیره علاقه مند هستید، ما به شما این سنگ را پیشنهاد می کنیم. گروه سنگ ملک زاده عرضه کننده انواع سنگ و عرضه کننده سنگ اسلب پورترو می باشد. گروه سنگ ساختمانی سنگ ملک زاده با سابقه ای درخشان، سنگ مرمریت پورترو را پس از فرآوری و برش ؛ به صورت دقیق قیمت گذاری می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع سنگ های ساختمانی ایرانی و خارجی با مشاوران ما گروه سنگ ملک زاده با بیش از ۵۸ سال سابقه درخشان در پروژه ها در تماس باشید. و برای دیدن سایر محصولات به سایت ما سر بزنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو


اطلاعات تماس


 • ۵۶۹۰۱۹۲۰-۲۴(۰۲۱) | ۰۹۱۲۲۱۶۸۱۲۰
 • کیلومتر ۳۵ تهران – قم ، شهرک صنعتی شمس آباد – بلوار زکریای رازی – سنبل ۵ – پلاک ۶
 • شنبه الی چهارشنبه: 7 صبح الی 7 بعدظهر

در خبرنامه سایت گروه سنگ ملک زاده عضو شوید